אין שם

אין לי שם ואין לי כל כך מה לחדש. אני משתמש מקינטוש שנאלץ "לשדרג" את המק ל-PC בגלל קשיים תקציביים. בטוחני כשיהיה לי תקציב, ארכוש לי מקינטוש מתקדם. כיום אני מתפרנס כגרפיקאי ואני ממש סובל מהשימוש ב-PC. אני משתתף בפורום זה מכיוון שאני מעוניין להיות מעודכן בתחום המקינטוש וגם להכיר דפדפנים חדשים שלא נחשפתי אליהם בעבר.

הודעות

ברוך הבא למקמק! - משתתף בצערך שאין לך שם :) ניר סופר

הערת עריכה - אם אתה רוצה להזיח משהו שים רוח אחד או שניים לפני המלל, ואל תשמש בכל מיני סימונים מוזרים. אתה יכול לראות בתחתית הדף את דוגמאות לאיך לעצב מלל.

באילו סימנים מוזרים השתמשתי? אין שם ******פלונטר לא מוכרים עכשיו...*****

אפשר פשוט לכתוב:

או

או פלונטר לא מוכרים...

נכון, זה הרבה יותר פשוט ככה אין שם

אין שם, נראה לי שיש לך ללמוד פה הרבה מניר :-)


איןשם, דוקא נראה לי שיש לך מה לחדש - אתה עובד כגרפיקאי עם פיסי? או משתמש בו לשימוש ביתי? אם אתה עובד איתו כגרפיקאי, זה יהיה מאד מעניין אם תספר לנו מה עובד טוב בפיסי, מה לא עובד טוב וכו. נראה לי שיש בורות די גדולה בנושא. למשל תמיד שמעתי על צרות עם קבצי פוסקריפט שמנסגרים על פיסי, אבל אף פעם לא ניסיתי בעצמי.


במקום העבודה שלי בו אני עובד כגרפיקאי אני משתמש במקינטוש Power Mac G4 אבל לשימוש ביתי אני משתמש ב-PC. פעם ניסיתי לעבוד בעבודות גרפיקה על PC אבל מהר מאוד נשברתי, לעבודות גרפיקה ועיצוב אין כמו המקינטוש אולם גם למקינטוש יש את החסרונות שלו. לדוגמא, את מה שאני עכשיו כותב, אני כותב ב-PC. במקינטוש הדבר היה קשה לביצוע. דרך אגב, השרת עדיין יושב על השרת של חברת פלונטר או שכבר העברתם אותו לשרת אחר? לא דכאי להעביר אותו לשרת מקינטוש כמו שהיה בשרת של פלונטר?


מקמק מעולם לא היה על שרת המק של פלונטר אלא על שרת לינוקס. אם מישהו ירצה לנדב את שרת המק המהיר שלו והמחובר בחיבור מהיר לרשת, מקמק ישמח.

last edited 2004-01-26 04:31:05 by ניר סופר