יריב

Yariv_nachshon.jpg

אז ככה. את המק הראשון שלי קניתי אחרי המון שעות עבודה קשה ומלאת ייסורים בשכר זעום [WWW] בבאג (חנות קטנה לספרי מחשב, מחשבים בסיסיים ותוכנה [WWW] בדיזינגוף סנטר) ב 1984 . המק הגיע במשלוח הראשון של המקים לארץ על אוניית משא מעופשת. זה היה מחשב עם 128K זיכרון פנימי הטוב ביותר שהיה אז ואני עדיין שומר אותו במוזיאון שלי בתוך ארגז ולפעמים מפעיל אותו ומתפעל ממנו. ומאז ועד היום אני על מק ולעולם לא חשבתי או תהיתי לעבור להשתמש ב-PC. למען האמת רצוי לציין שלפני שנהייתי משתמש מק הייתי משתמש בקומודור ויק 20 ואחריו אפל 2e וממנו למק.

לפני שרותי [WWW] הצבאי המתיש והמעייף [WWW] כסוהר, הקמתי את מועדון המקינטוש הישראלי, הוצאנו עיתון איכותי ומקצועי שיצא בכמה עותקים שחולקו רק לחברים שהכרנו, ערכנו פגישות חודשיות, מסיבות מק מוטרפות והיינו מנויים ב [WWW] BBS SHANI למי שהכיר את זה (כיום זה שייך ל [WWW] אקטקום).

היום אני המתכנת, גרפיקאי, מנהל רשת, מנהל שיווק, של [WWW] פלונטר, ששייכת ל [WWW] מ.ש. שיווק ומשתמש ב Xserve, PowerBook 867Mhz 12Inch, של [WWW] אפל לצורך עבודתי השוטפת והיומיומית. ולאחרונה משתעשע גם ב Newton שקניתי ב[WWW] eBay במחיר מופקע.

בימים אלו ממש אני מקים מוזאון של [WWW] מחשבים עתיקים שכולל בתוכו מבחר ענק ועשיר של מקינטושים מכל התקופות והזמנים. לכל מי שיש מקינטוש ישן, אשמח לקבל אותו ולהציבו במוזיאון. [WWW] שלחו אלי דואר אלקטרוני באנגלית


קטגוריות: קטגוריה: דף בית אישי

last edited 2006-03-04 16:36:31 by ip23