כתובת דואל חד פעמית

ראו גם דואר זבל

בכל פעם שאתם נדרשים להתכתב עם גופים שעשויים למכור את כתובת האימייל שלכם (שזה כל אחד בעצם), מומלץ להשתמש בכתובת דואל חד פעמית דרך [WWW] spamgourmet.com.

לדוגמה, הכתובת [MAILTO] macmac.3.myusername@spamgourmet.com, תקבל שלושה אימיילים בלבד ותעביר אותם לכתובת הדואר האמיתית, מבלי שזו תחשף. כל אימייל נוסף ״יבלע״ ע״י המערכת ללא שום הודעה נוספת. ראוי לציין שזה הרעיון הבסיסי, אבל שהשירות עצמו גמיש הרבה יותר. מומלץ מאוד להרשם ולחקור את האפשרויות השונות.

אם אתם נדרשים לענות מאותה כתובת אימייל, מומלץ שתזייפו את שורת ה-From, אפשרות שכל תוכנת דואר מאפשרת - כל שצריך הוא לשנות את כתובת הדואר בהגדרות החשבון, כך זה נראה למשל ב-Mail:

change-mail-email-address.png

שימו לב להחזיר לכתובת הדואר הקבועה שלכם לאחר מכן. אפשרות יותר נוחה היא להשתמש בשרות WebMail המאפשר לזייף את שורת ה-From עבור הודעה מסוימת (למשל [WWW] FastMail.FM). כך אפשר להמשיך ״ולשחק את המשחק״ כך שנראה כאילו הכתובת ב-spamgourmet.com אכן קיימת.

מעבר לכך, השימוש ב-fastmail.fm דרך ממשק הדפדפן מאפשר לשלוח אימייל מבלי ששירות האימייל שלהם יסגיר את כתובת ה-IP שלי (בניגוד למשל לשימוש בתוכנת דואר או בדואר מבוסס-ווב אחר כגון הוטמייל או יאהו).

last edited 2007-03-26 15:03:40 by ניר סופר