ADATA - AD4S320016G22-RGNx2 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AD4S320016G22-RGNx2 בין חבריכם:
AD4S320016G22-SGN ADATA - AD4S320016G22-SGN
16GB (1x16GB) DDR4 - 3200MHz C...
זכרונות
זכרונות
מפרט
ADATA
יצרן: ADATA
32GB (2x16GB) DDR4 - 3200MHz CL22 SODIMM 1.2v - Premier Series
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
1492
± 0.00634302
235219=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
בתשלום במזומן או בהעברה בעת באיסוף עצמי של הזמנה מאיתנו או העברה בנקאית במשלוח.
בתשלום אחד/תשלומים:
ניתן לשלם בכל כרטיסי האשראי עד 36 תשלומים בכפוף למסגרת שלכם בבנק ובחברת כרטיס האשראי שלכם.
כמות:
דמי משלוח (מחוייב פעם אחת ולא לפי מוצרים)
זמן אספקה: עד 10 ימי עבודה - (מידע נוסף בתקנון האתר)
להצעת מחיר רשמית למוצרים שבחרתם:
הצעת מחיר איננה נחשבת כהזמנה
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AD4S320016G22-RGNx2 באתר ADATA
שוחחו על המוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ADATA - AD4S320016G22-SGN
16GB (1x16GB) DDR4 - 3200MHz CL22 SODIMM 1.2v - Premier Series
תאורה: not available Lighting
: (please note the additional links) warranty
: Standard-SPD Special-features
צלעות קירור: not available case
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
JEDEC: PC4-25600S JEDEC
CAS: 22 (conforms ~13.75ns) CAS-Latency CL
גובה: 30mm modules-height
מהירות שעון: 3200MHz clock
כמות מודולים: 1x 16GB Modules
סוג: DDR4 SO-DIMM 260-Pin Type
ADATA - AD4S320016G22-SGN
תאורה: not available Lighting
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
JEDEC: PC4-25600S JEDEC
גובה: 30mm modules-height
מהירות שעון: 3200MHz clock